MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7753240
nr 775 3240
Stolar
Ett par, Allmoge
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
måndag 3 september 2012
kl 17:15:13
200 kr
150 kr
500 kr